Sporta likmes

Live sporta likmes

Live likmes, vai likmes spēles laikā šobrīd ir visātrāk augošais likmju veids valstī, tas ļauj spēlētājiem veikt likmi pēc tam, kad notikums jau ir sācies, no tā arī seko jēdziens “Live likmes”, vai “Spēles laika likmes”.
Tas nozīmē, ka jūs varat reaģēt uz notikumiem, kad skatāties notikumu tiešraidē. Vairākumam spēlētāju būs viedoklis par sporta notikuma iznākumu pirms tas sāksies – live likmes ļauj spēlētājam vai nu apstiprināt to viedokli, vai mainīt domas par iespējamo iznākumu.

Un vislabākais ir, ka jūs varat mainīt savu viedokli tik bieži, cik vien gribat! Kamēr uz jūsu konta ir nauda, jūs varat veikt likmes uz jebkuru notikumu, mainot savas likmes atkarībā no apstākļiem.

Kā strādā live likmes

Tiklīdz spēle ir sācies, spēlētājiem ir iespēja veikt likmes uz vairākumu dažādu notikumu.
Piemēram tenisā spēlētājs var veikt likmi uz nākamā punkta uzvarētāju, cik geimos būs vairāk-mazāk, cik kopā spēlē būs punktu, cik setā būs geimu, un virkni citu notikumu.

Futbolā (ekrānuzņēmums pa labi) jūs varat likt uz rezultātu pēc pirmā puslaika, uz komandu, kas nākamā gūs vārtus, uz nākamo stūra sitienu, nākamo vārtu guvēju, kā arī uz mača uzvarētāju un virkni citu notikumu.

Kāpēc veikt live sporta likmes?

Live likmes dod spēlētājiem iespēju operēt ar vairākiem datiem salīdzinājuma ar tiem, kuri ir pirms spēles sākuma, secīgi, viņiem ir vairāk informācijas, kad viņi veic likmes.

Piemēram, jūs varat atbalstīt komandu, kurai, pēc jūsu domām, ir labas izredzes uzvarēt spēli, bet jūs neesat drošs. Tad jūs atturaties no likmes pirms spēles, lai redzētu, kas notiks pirmajā ceturksnī? Kā jūsu komanda spēlē, kāda ir taktika? Vai pretinieks dara to, ko jūs gaidījāt? Visi jautājumi, ko spēlētājs var uzdod kamēr viņš skatās spēli. Pēc visas informācijas savākšanas, spēlētājs var veikt vairāk pārdomātu likmi.

Bet live likmes ļauj jums arī mainīt savu viedokli. Jūs varat veikt likmi pirms notikuma, bet, skatoties spēli, jūs varat saprast, ka viss neiet tā, kā jūs plānojāt, tad jūs varat veikt citu likmi, lai labotu situāciju.

Kā uzvarēt live sporta likmēs

Vislabākais veids kā saņemt peļņu ilgtermiņā ir paļauties uz speciālo spēles stratēģiju. Ir vesela virkne tādu stratēģiju jūsu izvēlei, pastāv gan riskantākas stratēģijas, gan arī konservatīvākās un spekulatīvas. Pastāv gandrīz tik pat daudz stratēģiju, cik ir cilvēku, kuri tos piemēro. Lai kāda būtu stratēģija, galvenā spēlētāju prioritāte ir nevis maksimizēt ienākumus, bet minimizēt potenciālos zaudējumus. Dažas populāras derību sistēmas, kā, piemēram, Martingeila sistēma, var būt bīstama, kad to piemēro live likmēs. Veicot secīgas likmes, dubultojot jūsu likmes summu zaudējuma gadījumā (to prasa Martingeila sistēma), var novest strupceļā, jo bukmeikeri parūpējās par to un noteica maksimālus likmju limitus. Pat ja jums ir liela summa, jūs riskējāt sadurties ar grieztiem un tad būs neiespējami atgriezt zaudēto naudu.

111.lv
Bonus:
11 EUR likme bez riska
Veikt
likmes
2Optibet.lvOptibet.lv
Bonus:
60 EUR likmēs bez riska
Veikt
likmes
3Betsafe.lvBetsafe.lv
Bonus:
30 EUR likmēs bez riska
Veikt
likmes
4Olybet.lvOlybet.lv
Bonus:
50 EUR likmēs bez riska
Veikt
likmes